De training was precies wat ik ervan verwachtte

Om mijn presentaties te verbeteren en zekerder voor een groep te staan, zocht ik een training. Maar vooral zocht ik iemand die mijn taal spreekt. Iemand die zelf een heldere boodschap heeft.

Op de website van Pauline vond ik de Presentatie Strategie training. En haar taal sprak mij direct aan.

Tijdens de training heb ik geleerd hoe ik beeldend kan samenvatten. Hoe sommige onderdelen van een verhaal korter kunnen. En hoe je uiteindelijk precies datgene overhoudt wat bij de kernboodschap en bij het publiek past.

Pauline hield steeds de lijn vast waardoor ik creatief kon denken. Ze bewaakte de structuur. En voelde ik de zekerheid dat het verhaal de goede kant op ging. Ik heb alles wat er eerder was losgelaten en ben bij het begin begonnen: wie is het publiek en welke onderwerpen kies ik.

Het is fijn als een professional meekijkt. Pauline heeft veel ervaring en geeft steeds aan wat goed is en waarom.

Het resultaat van de training is een verhaal met superspecifieke voorbeelden. Ik heb mijn doel bereikt: ik sta zekerder voor de groep. En ik heb mijn toehoorders getriggerd.

Pauline is heel erg enthousiast. Dat inspireert, stimuleert en motiveert. Het is net alsof ze voor de eerste vertelt hoe je een presentatie maakt. Pauline vindt haar vak leuk van de eerste tot de laatste minuut.


Hester Gort
Over de auteur
Hester Gort

Accountmanager Benelux bij Bandall