Waarom je publiek luistert

Je bent directeur, ervaren adviseur of ondernemer en je houdt regelmatig presentaties. Het gaat best aardig. Maar dat vind je niet voldoende. Je wilt gewoon écht goed spreken. Geen kiss en goodbye, maar gezien en gehoord worden. 

home avatar

Hoe start jij je presentatie?

De eerste bladzijden van een boek of eerste minuten van een film beginnen nooit met het voorstellen van de hoofdpersonen of het bespreken van de agenda.

Ze beginnen spectaculair.

Vul hieronder je emailadres in en download mijn gratis e-book.

mock cover 10 manieren

Vertel het verhaal

Wat vinden klanten?

Bekijk hier alle reacties

De workshop zet je op een ander spoor
Leo Bink, BINK ICT B.V.

Ik krijg direct de aandacht en merkt dat ik die ook beter vasthoud. Met zo'n ander begin verander je de toonzetting en de sfeer.

Lees meer
Dat heb ik bij geen enkele andere opleiding meegemaakt
Danitsja Glasbergen, Afdelingshoofd Control en Programma Administratie bij het Ministerie van Buitenlandse Zaken
Ik zocht een training die mij kon helpen bij twee samenhangende vragen. Ik wilde meer rust vinden in mezelf, zonder daarbij mijn ambitie kwijt te raken.
Lees meer
In korte tijd leerde ik hoe je een verhaal vertelt met impact
Marjon Donkers, Zelfstandig adviseur preventie ingrijpende jeugdervaringen en inhoudelijk projectleider bij SGF/ Gezonde Generatie
 

Onlangs werd ik gevraagd om een TEDtalk-achtig verhaal te geven over een onderwerp waar ik me al 20 jaar mee bezighoud: ingrijpende jeugdervaringen en de impact op gezondheid. In de wereld waarin ik werk is dit voor velen nog onontgonnen terrein.
Lees meer
De training was precies wat ik ervan verwachtte
Hester Gort, Accountmanager Benelux bij Bandall
Om mijn presentaties te verbeteren en zekerder voor een groep te staan, zocht ik een training. Maar vooral zocht ik iemand die mijn taal spreekt. Iemand die zelf een heldere boodschap heeft. Op de website van Pauline vond ik de Presentatie Strategie training.
Lees meer
I have a whole new way of presenting
Christina Fiscella, SIU Investigator Large Property Loss at USAA
Although I've been speaking professionally for many years, presenting in TED-style was totally new to me. What I liked about the training, was the whole process of creating building the talk.
Lees meer