Waarom je publiek luistert

Je bent directeur, ervaren adviseur of ondernemer en je houdt regelmatig presentaties. Het gaat best aardig. Maar dat vind je niet voldoende. Je wilt gewoon écht goed spreken. Geen kiss en goodbye, maar gezien en gehoord worden. 

home avatar

Hoe start jij je presentatie?

De eerste bladzijden van een boek of eerste minuten van een film beginnen nooit met het voorstellen van de hoofdpersonen of het bespreken van de agenda.

Ze beginnen spectaculair.

Vul hieronder je emailadres in en download mijn gratis e-book.

mock cover 10 manieren

Vertel het verhaal

Wat vinden klanten?

Bekijk hier alle reacties

Een presentatie én een nieuwe werkwijze
Chico de Miranda, Senior Consultant De Rolf Groep

We wilden van een tekstuele manier van presenteren naar een aansprekend verhaal dat onze klanten informeert maar vooral helpt om de juiste producten te kiezen.

Lees meer
Ik neem neemt dit mee in de rest van mijn carrière
Koen Boin, Financieel beleidsmedewerker bij ministerie van VWS
Van de training verwachtte ik dat het vooral zou gaan over hoe je presenteert.
Lees meer
In plaats van bullets en tekst een pakkende visualisering
Imro Simmelink, Dienst Uitvoering Subsidies aan Instellingen
Pauline heeft mij - en mijn collega - op een heel constructieve en prettige wijze geholpen bij het voorbereiden en uitvoeren van een online workshop. Zij hamert op een duidelijke kernboodschap ('wat wil je eigenlijk precies overbrengen') en stimuleert middelen en handelingen om die boodschap te doen beklijven.
Lees meer
Studiemateriaal voor deelnemers
Karin Hornstra, Online Bedrijfskundig Adviseur

Hét boek over presenteren dat ik meegeef aan mijn deelnemers.

Lees meer
We hebben onze strategie expliciet gemaakt
Conchita Kleijweg - Directeur, International Statistical Institute
International Statistical Institute had een brand story voor een nieuw concept nodig. We waren op zoek naar iemand die ons kon begeleiden bij het maken van de presentatie.
Lees meer