Waarom je publiek luistert
Je bent directeur, ervaren adviseur of ondernemer en je houdt regelmatig presentaties. Het gaat best aardig. Maar dat vind je niet voldoende. Je wilt gewoon écht goed spreken. Geen kiss en goodbye, maar gezien en gehoord worden.
Hoe start jij je presentatie?
De eerste bladzijden van een boek of eerste minuten van een film beginnen nooit met het voorstellen van de hoofdpersonen of het bespreken van de agenda.
Ze beginnen spectaculair.
Vul hieronder je emailadres in en download mijn gratis e-book.

Wat vinden klanten?
De Koers en Verhaalweek was een totaalbeleving, alles was af
Ilona ten Boer, ITB CoachingIk was niet actief op zoek naar een training, maar ik had wel een verlangen. Om enerzijds aan mijn persoonlijk leiderschap te werken en anderzijds om mijn professionele verhaal concreet op papier te krijgen.Lees meer
Studiemateriaal voor deelnemers
Karin Hornstra, Online Bedrijfskundig AdviseurLees meerHét boek over presenteren dat ik meegeef aan mijn deelnemers.
Een onomkeerbare andere manier van denken over presentaties en informatieoverdracht
Petra Klein, Interim beleidsmedewerker & projectleider MDA++ Zorg- en Veiligheidshuis HaaglandenIk zocht een training waarin ik kon leren goede en boeiende presentaties te maken, die in de online “thuiswerk-corona-times” als verfrissend zouden worden ervaren. Door de tekst op de website van Pauline die ik via googlen op “online presentaties geven” had gevonden, werd ik getriggerd.Lees meer
Praktische tips die je makkelijk terugvindt
Annet Achterkamp Talsma, De Groene RedactieLees meerGoede inhoud. Wat vertel je? Wat niet? In welke volgorde? En hoe boei je je lezer of toehoorders? Daar kan ik heel lang over zijn. Maar ook heel kort. Pak dat boek van Pauline le Rûtte erbij,
We gingen met een totaal andere presentatie de deur uit dan we binnenkwamen
Janneke Arntzen, Gemeente Leeuwarden - afdeling statistiek & onderzoekLees meerDe opzet en structuur zoals Pauline die aanbiedt, gaat veel verder dan begin, midden, einde en dwingt je om echt diep na te denken over wat je eigenlijk wilt zeggen.