Waarom je publiek luistert
Je bent directeur, ervaren adviseur of ondernemer en je houdt regelmatig presentaties. Het gaat best aardig. Maar dat vind je niet voldoende. Je wilt gewoon écht goed spreken. Geen kiss en goodbye, maar gezien en gehoord worden.
Hoe start jij je presentatie?
De eerste bladzijden van een boek of eerste minuten van een film beginnen nooit met het voorstellen van de hoofdpersonen of het bespreken van de agenda.
Ze beginnen spectaculair.
Vul hieronder je emailadres in en download mijn gratis e-book.

Wat vinden klanten?
In korte tijd leerde ik hoe je een verhaal vertelt met impact
Marjon Donkers, Zelfstandig adviseur preventie ingrijpende jeugdervaringen en inhoudelijk projectleider bij SGF/ Gezonde GeneratieLees meer
Onlangs werd ik gevraagd om een TEDtalk-achtig verhaal te geven over een onderwerp waar ik me al 20 jaar mee bezighoud: ingrijpende jeugdervaringen en de impact op gezondheid. In de wereld waarin ik werk is dit voor velen nog onontgonnen terrein.
Met geeltjes aan de slag, no way
Tobias van den Briel, 3pm — the sustainable mobility companyLees meerIk heb veel aan de training gehad, met name een nieuwe manier van denken. Het resultaat is een unieke presentatie waarmee ik het podium op kan.
Een heldere kernboodschap en een haarscherp doel van mijn presentatie
Ernst Janssen Groesbeek, Studio 9to3 AnimationVoor een jaarlijks congres over animatie, computer graphics en visual effects, werd ik gevraagd om samen met mijn collega een presentatie te houden. We hadden ieder 15 minuten spreektijd. Ik ben een geoefende spreker en heb onder andere colleges gegeven.Lees meer
De placemats invullen was voor mij heel waardevol
Vanessa Verhoeven, Projectadviseur Fonds1818Ondanks dat ik wel voor groepen heb gestaan, vond ik het toch steeds heel spannend. En daar wilde ik vanaf. Ook wilde ik meer mijn eigen verhaal vertellen en inspelen op vragen uit de zaal.Lees meer
Studiemateriaal voor deelnemers
Karin Hornstra, Online Bedrijfskundig AdviseurLees meerHét boek over presenteren dat ik meegeef aan mijn deelnemers.