Waarom je publiek luistert

Je bent directeur, ervaren adviseur of ondernemer en je houdt regelmatig presentaties. Het gaat best aardig. Maar dat vind je niet voldoende. Je wilt gewoon écht goed spreken. Geen kiss en goodbye, maar gezien en gehoord worden. 

home avatar

Hoe start jij je presentatie?

De eerste bladzijden van een boek of eerste minuten van een film beginnen nooit met het voorstellen van de hoofdpersonen of het bespreken van de agenda.

Ze beginnen spectaculair.

Vul hieronder je emailadres in en download mijn gratis e-book.

mock cover 10 manieren

Vertel het verhaal

Wat vinden klanten?

Bekijk hier alle reacties

I am amazed with the direction and flow of my presentations now.
Joe Stephenson, Director, Digital Intelligence at Intertel
This was one of the most comprehensive trainings I have ever received

And it has been invaluable in the development of both the visual aspects of my presentations, as well as my stage delivery.
Lees meer
De presentatie had precies het effect waarop ik hoopte
Steven van Dijk, Software Architect Ortec

Voor een belangrijke presentatie heb ik met de hulp van Pauline een heel krachtig verhaal gemaakt. De presentatie had precies het effect waarop ik hoopte.

Lees meer
Als ik nu in slaap val bij een presentatie weet ik waarom
Renzo Koolhaas, Directiesecretaris en financieel-economisch beleidsadviseur bij het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Ik geef nog niet zo lang les en verwachtte meer over bepaalde technieken te leren. Wat is een goede manier van lesgeven en presenteren. Bijvoorbeeld hoe je voor een groep staat. Maar ook hoe je het meeste uit je PowerPointpresentatie haalt.
Lees meer
We hebben onze strategie expliciet gemaakt
Conchita Kleijweg - Directeur, International Statistical Institute
International Statistical Institute had een brand story voor een nieuw concept nodig. We waren op zoek naar iemand die ons kon begeleiden bij het maken van de presentatie.
Lees meer
Resultaat: 2 films en 3 online workshops die er professioneel uitzien en waar we allemaal super trots op zijn
Marijn Wilbrink, Rijksacademie voor Overheidsfinanciën en bedrijfsvoering (Ministerie van Financiën)
Pauline draait haar hand er niet voor om: het coachen en begeleiden van keynote sprekers, het vormgeven van (online) presentaties, het bewaken van de rode draad en planning en het monteren van video opnames en animaties.
Lees meer